"İçinde tutma sen de Qarala" ilkesiyle, kullanıcılarına sanat, kültür, felsefe, bilim ve daha birçok alanda; makale, serbest yazı, deneme, inceleme ve şiir gibi stil ve fikir yelpazesi içeren yeni nesil medya girişimidir.
Qarala.com üzerinden belirteceğin e-mail ve şifre ile üye olabilir, dilersen Facebook hesabın ile bağlanarak kullanıcı hesabı oluşturabilirsin. Kullanıcı hesabını oluşturduktan sonra kolaylıkla giriş yaparak, sağ üstte bulunan yazı ikonu ile istediğin kategoride paylaşımda bulunabilirsin. Qarala kişisel verilerini paylaşmaz ve gizlilik hakkını ihlal etmez.

Popüler akış üzerinde, “EN ÇOK OKUNANLAR” , “EN YENİLER” veya “ ÖNE ÇIKANLAR” başlıkları altında yer alan yazıları kaçırmadan takip edebilirsin. Yazıları yorumların ile destekleyebilir, beğeni bırakabilir ve favorilerine ekleyebilirsin. Beğendiğin yazıları sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsin.
Yazılarını fotoğraflar ve videolar ile zenginleştirip, dilediğin başlık ile tamamlayabilirsin. Son görünüm istediğin gibi değilse, kullanıcı hesabında “Onaylananlar” bölümünde yer alan “Düzenle” butonuna tıklayarak yazının içeriğini ve görsellerini düzenleyebilirsin. Eğer yazın henüz onaylanmamışsa, "Onay Bekleyenler" bölümünde yer alan "Düzenle" butonuna tıklayarak yazının içeriğini ve görsellerini düzenleyebilirsin.
Qarala, evrensel nitelikli içerikleri özgür bir düşünsel alan ilkesiyle, ücretsiz olarak herkesin erişimine sunar.
Qarala çift yönlü iletişim temelinde, en doğru dijital reklam stratejileri ile kurumun/şahsın etkin tanıtımını yapmakta ve doğru mesajı, doğru zamanda hedef kitleye sunarak marka imajını desteklemektedir.

Qarala ile Halkla İlişkiler sürecinde işbirliği yapmak istersen;

“Öne Çıkanlar” ve “En Çok Okunanlar” akışına reklam verebilir,

Qarala TV yayınlarında Banner satın alabilir,

Podcast'lere sponsor olabilir,

İçerik paylaşımında bulunabilirsin.

Dijital reklam çözüm ve stratejileri hakkında daha fazla bilgi almak, partnerlik ve işbirliği teklifinde bulunmak için info@qarala.com ‘dan bizimle iletişime geçebilirsin.